Misyon

Ülkemizde ve tüm dünyada daha çok KARATAŞ marka makine alınmasını sağlamak, tarımsal mekanizasyon konusunda bilinci arttırmak. Müşteri beklentilerini karşılayan yenilikçi ürünlerimizle farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Karataş ürünlerinin tasarımı, üretimi, alımı, satışı ve satış sonrası hizmetleri konusunda; Müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak kesintisiz uluslararası kalite ve standartlarda sunmak temel politikamımızdır.plazaKalite Politikamız Karataş Tarımcılık

Karataş ürünlerinin Tasarımı, üretimi, alımı, satışı ve satış sonrası hizmetleri konusunda; Müşteri talep ve beklentilerini yasal şartlar içinde, en iyi şekilde karşılayacak kesintisiz uluslararası kalite ve standartlarda sunmak temel politikamızdır. Çalışanları teknik bilgi, kalite ve verimlilik konusunda eğitmek, motive etmek. Yaptıkları işlerde moral ve tatmin duygularını arttırmak, sorumluluk bilincini geliştirmek temel felsefemizdir.

Riks ve fırsatları lehimize çevirip; Maliyetleri arttıran hata unsurlarını Karataş organizasyonu, bayi, servisleri ve tedarikçilerimizle de işbirliği yapıp yok ederek cazip fiyatlarla ve zamanında teslim ilkesi ile pazar payını arttırmak ana amacımızdır. Kaliteye önem veren, üretimimiz için gerekli hammadde ve malzeme stoku bulunduran, teslim zamanlarına uyan talep ettiğimiz hammadde, malzeme ve ürünleri temin edebilecek güçlü tedarikçilerle çalışmak politikamızdır.

Eğitimli ve deneyimli çalışanı ile birlikte el ele verip, Kalite yönetim sisteminin şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek, Müşteri memnuniyetini arttırmak vazgeçilmez prensibimizdir.Vizyon

Günümüzün sert rekabet ortamında, Karataş organizasyonu, bayileri ve servisleriyle Karataş ürünlerinin satışı ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsedik. Kalite, maliyet,fiyat,teslim süresi ve, çalışanların memnuniyeti açısından sektörde ve Türk ekonomisinde örnek bir model olma yolunda ilerliyoruz.

Çalışanları teknik bilgi, kalite ve verimlilik konusunda eğitmek, motive etmek, yaptıkları işlerde morallerini arttırmak, sorumluluk bilincini geliştirmek temel felsefemizden biridir.

Jac İstif Makinaları

Teu İstif Makinaları

Mitsubishi İstif Makinaları


İletişim

Adres:
Akse Mahallesi
Rahmi Dibek Cad. No:317
Çayırova/KOCAELİ

Telefon Numaraları:

Sayfada Gezin


Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00
Cumartesi : 09:00 - 15:00