ASPxHyperLink
ASPxHyperLink
ASPxHyperLink
ASPxHyperLink
ASPxHyperLink
ASPxHyperLink
ASPxHyperLink
ASPxHyperLink
M 400

FREE FLOW BIÇME TABLASI

Zorlu şartlarda dahi sürekli besleme ve eşit biçim

Büyük çaplı helezon: Geniş kanatlı ve büyük çaplı helezon sayesinde besleme kapasitesi artırılır ve geliştirilir.

Açık profilli şasi: daha iyi bir görüş açısı sağlar  (ürün akışı kontrolünü kolaylaştırır) ve uzun saplı ekinlerin aktarımı kolaylaşır. Şasi, biçme tablası bağlama-ayırma işlemlerini basitleştirecek şekilde tasarlanmıştır.

Tabla / makine bağlantısı: biçme tablaları, tüm elektrikli ve hidrolik kontroller için bir merkezi çoklu bağlantı sistemine sahiptir. Bu sistem, bağlantıyı hızlı, basit ve hassas bir işlem haline getirir.

Hidrostatik tahrikli dolap: yeniden tasarlanmış dişlere, tıkanmayan bıçaklara (Schumacher sistemi) ve basitleştirilmiş tahrik elemanlarına sahiptir. Bu parça birleşimi sayesinde dolabın, yatık ekin şartlarındaki denge ve performansını geliştirir ve neredeyse hiç bakım gerektirmez.

Karataş Tarımcılık Laverda
Karataş Tarımcılık Laverda
Karataş Tarımcılık Laverda
Karataş Tarımcılık Laverda

PARÇALI TIP KONTRABATÖR YAPISI

Tüm ihtiyaçlara hızlı cevap verebilmek, yarının tarım sektöründe başarının anahtarıdır. Çiftçiler ve müteahhitler çok sayıda farklı ürünü hasat edebilmeleri gerekir ve kontrabatörün bu yeni parçalı yapısı sayesinde neredeyse hiç zaman kaybetmeden her ürün için ayarlayabilmektedirler.Laverda bu önemli ihtiyacın farkındalığı ile opsiyon olarak sunulan Yeni Parçalı Kontrabtör geliştirmiştir. Biçerdöverin  boğazını sökmeye gerek kalmadan, kontrabatörün sadece ön parçasını değiştirmek suretiyle ürünler arası geçiş kolay ve hızlıdır. Her tür koşulda ve tüm ürünleri harmanlayabilmek için tasarlanmıştır: buğday, arpa, kolza, ayçiçeği, mısır, soya ve diğer birçok ürün.Parçalı tip Kontrabatör sayesinde ürünler arası geçiş süresi  artık saatler değil dakikalar sürer.

Karataş Tarımcılık Laverda

SKYLINE CAB

Tümüyle yeni Skyline Kabin, Laverda mühendisleri tarafından kullanım kolaylığı ve verimliliğin yanı sıra ferah ve daha konforlu bir çalışma ortamı sağlayan iyi tasarlanmış bir ergonomik kumanda merkezi meydana getirecek şekilde geliştirildi. Kabin iç mekanı son derece işlevsel ve kullanışlı, açık gri renkli iç mekan döşemesi ise yüksek teknolojili makineler için son derece uygun bir doku ve görünüme sahiptir.

Karataş Tarımcılık Laverda

YÖNLENDİRME CİHAZI VE DOĞRULUK TARIMI

AUTO-GUIDE

Çağın öncüsü teknolojisi sayesinde AUTO-GUIDE xls sistemi (opsiyonel olarak mevcut), sizi daha fazla performans alacağınız şekilde yönlendirebilir – TechTouch Terminalinden kolaylıkla ayarlanabilen AUTO-GUIDE xls sistemi 5 cm’ye kadar hassaslık sağlar. Otomasyon, operatöre en iyi performansları almasını sağlayarak makinenin parametrelerine konsantre olma imkanı verir. Powergrip kumanda kolu üzerinde bulunan düğme, sıra başlarında dönerken sistemi tekrar devreye alır.

VERİ EKRANI

TechTouch Terminal, sıfırlanabilen sayaçlar aracılığıyla harmanlanan alan, kullanılan yakıt ve geçen süre gibi performans bilgileri sağlayabilir. Kullanımı kolaylaştırmak ve operatörün makinenin performansıyla ilgili veriler toplamasını sağlamak için arazi isimleri girilebilir.

AGCOMMAND®

AgCommand, AGCO’nun global telematik ve varlık yönetimi sistemidir. Makinelerin konum bilgileri, performans ve yakıt tasarrufu raporları, kablosuz veri iletişimi, hırsızlık önleme, kolay veri erişimi için web tabanlı bir uygulama ve iPad® ile iPhone® mobil uygulamaları ile eksiksiz bir filo yönetimi sistem sunmaktadır. AgCommand, karışık filoları her boyutta operasyon için birbirine bağlamaya yardımcı olur.

Karataş Tarımcılık Laverda
Karataş Tarımcılık Laverda
Karataş Tarımcılık Laverda

AGCO POWER MOTOR

Euro IV emisyon seviyeli Agco Power motorlar; düşük yakıt tüketimi, maksimum tasarruf ve uzun kullanım ömrü sağlamak için tasarlanmıştır.

Bu motorlar, atmosfere salımları kullanım ve bakım üzerinde herhangi bir olumsuz etki oluşturmadan azaltan ve yakıtı daha etkili şekilde kullanarak kullanım masraflarını düşüren SCR (Seçimli Katalitik İndirgeme) ve DOC (Dizel Oksitleme Katalizörü) teknolojilerine sahiptir. M410 LC modelinde, gücü akıllı bir şekilde kontrol ederek boşaltma işlemleri sırasında ilave güç sağlayan bir elektronik sistem bulunur.

* yalnızca 84 AWF.937

Karataş Tarımcılık Laverda
Karataş Tarımcılık Laverda

Teknik Özellikler: M400

Biçme tablası

 

 

Free Flow -Biçme genişliği

m

4,80-7,60

Power Flow – Biçme genişliği

m

5,50-6,80

TST

 

standart

Boğaz

 

 

Besleme sistemi

 

PFR

Batör

 

 

Çap x genişlik

mm

600 x 1,340

Batör laması

8

Ağırlık laması

8

Kontrbatör

 

 

Lama

12

Sarım açısı

derece

120

MCS Plus - Multi Crop Separator  Plus

 

 

Kontrol sisteminin çalıştırılması

 

elektrikli

Toplam ayırma yüzeyi

m2

1,89

Sarsaklar

 

 

Sarsaklar/kademeler

5/4

Ayırma yüzeyi

m2

7,62

Sağır elek  ve fan

 

 

Elek yüzeyi

m2

4,67

Fan

 

hacimsel

Dane deposu

 

 

Kapasite

litre

9.000

Boşaltma hızı

Litre/sn.

105

Kabin ve sürücü koltuğu

 

Skyline Kabin

Otomatik klima sistemi

 

standart

Powergrip çok işlevli kumanda kolu

 

standart

TechTouch Terminal

 

standart

AGCOMMAND® Telemetry Unit AM53   standart
AUTO-GUIDE xls   opsiyonel

SCR teknolojili motor

 

AGCO Power

Tip

 

74 AWF.1047

Güç (ECE R120)

kW

225kW@1950 dev/dak takviye

 

 


Akse Mah. Rahmi Dibek Cad. No:317
Tel : +90 262 721 40 01 (PBX)
Fax: +90 262 721 41 01 Gebze/KOCAELİ
Mail: karatas@karatastarimcilik.com.tr
   için hava durumu
  KOCAELİ